Стало відомо, як обрати ранній кавун та не загриміти до лікарні

Вся рання баштанна продукція може містити підвищений вміст нітратів

Стало відомо, як обрати ранній кавун та не загриміти до лікарні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

На ринках країни почали торгувати першими кавунами. Однак покупці ставляться до них з побоюванням, вважаючи, що ранні  кавуни можуть містити багато нітратів. Фахівці розповіли, як вибрати стиглий кавун і поласувати ним без шкоди для здоров’я.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Сегодня”.

Продавці на ринку розповіли, як правильно вибирати кавун.

“Якщо кавун яскрао зелений і якщо ми постукаємо, він дзвенить. Це означає, що якість хороша. І ще один важливий момент: якщо хвостик висохлий або темнуватий, то це шикарний кавун”, – говорить Карім Мамедов.

Завідуюча лабораторією, де журналісти перевіряли кавуни на вміст нітратів, пояснила, чому так важливо перевіряти баштанні культури.

“Вся рання продукція може містити підвищений вміст нітратів. Але може і не містити. Тому треба перевіряти. До теперішнього часу у нас поки не було ніякого браку. Вся продукція доброякісна”, – розповіла завідуюча лабораторією на ринку “Столичний” Юлія Кравченко-Довга.

Дієтолог Даніела Харатін все ж радить не поспішати з кавунами. Мовляв, краще дочекатися хоча б кінця липня.

“Взагалі кавун є дуже корисною ягодою. Там багато вітаміну С. Досить багато вітамінів групи B. Але захоплюватися не варто. Тому що це швидка, з високим глікемічним індексом ягода. Тобто, там багато цукру”, – пояснює дієтолог Даніела Харатін.

Дієтолог також нагадує: норма корисного споживання кавуна – не більше 600 г в день.

Нагадаємо, раніше в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про нітрати  і продукти, в яких їх багато. Також лікар дала рекомендації, як захиститися від їх негативного впливу. За словами Супрун, нітрати не завжди є отрутою. Вони містяться в багатьох овочах і фруктах, воді і навіть в організмі людини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...