Українцям дали прості поради, як відновитися після важкого тижня

Виконання нескладних правил дозволить повністю відновитися за вихідні

Українцям дали прості поради, як відновитися після важкого тижня
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Багато хто з нас в кінці робочого тижня почувається абсолютно знесиленими. Моральне або фізичне виснаження в сучасному світі знайоме кожному. Лікарі розповіли, як можна швидко позбавитися від цього стану і відпочити на вихідних.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Главное.

З виснаженням можна і потрібно боротися, адже немає нічого важливішого здоров’я. А здоров’я – це бадьорість та енергійність, гарний настрій і бажання йти назустріч яскравим емоціям.

Щоб швидко відновитися після робочого тижня, зняти напругу і очиститися від негативних думок, скористайтеся наступними порадами.

  • Не думайте про роботу. Нервове напруження не покидатиме вас до того часу, поки ви самі не перестанете думати про предмет хвилювань. Коли ви переступаєте поріг будинку, припиняйте думати про робочі питання. Просто пообіцяйте собі, що обов’язково повернетеся до їх вирішення в понеділок.
  • Відкладіть смартфон подалі. Не поринайте в стрічку новин або в жваві коментарі під спірним постом у соціальній мережі відразу ж після повернення з роботи додому. Спокійно роздягніться, прийміть теплий душ і розслабтеся.
  • Переключіть свою увагу на цікаве заняття. Якщо просто взяти і перестати думати про роботу ви не можете, займіться тим, що вас автоматично відверне. Це може бути улюблений серіал, книга, приготування смачної вечері, розгадування кросвордів і “розфарбовки” для дорослих. Як тільки ви відпустите думки, що вас пригнічують, відразу відчуєте себе краще.
  • Дихайте повільно і глибоко. Справитися з втомою і стресом і відчути умиротворення багатьом людям допомагають дихальні техніки. Тримаючи поставу рівною, протягом 5-10 хвилин робіть глибокі вдихи і видихи. Дихайте носом і стежте за тим, щоб видих був в 2-3 рази довше вдиху. Через кілька хвилин ви відчуєте спокій і гармонію.
  • Прогуляйтеся на свіжому повітрі. Півгодинна  прогулянка дозволяє відволіктися від проблем, звернути увагу на жваві вулиці і мальовничі краєвиди міста. Крім того, завдяки прогулянці розминаються затиснуті в умовах сидячого способу життя м’язи.

Нагадаємо, правильна підготовка до відпустки допоможе уникнути тривалих очікувань в аеропортах та інших форс-мажорів, які відбуваються з вини операторів. Експерти розповіли, на що потрібно звертати увагу при виборі туру і до яких пропозицій варто поставитися з підозрою.

 

Джерело: Народна Правда