Лікарі попередили, що улюблений напій молоді провокує інсульт

Влітку вживання газованих напоїв зростає в рази, але вони зовсім не втамовують спрагу

Лікарі попередили, що улюблений напій молоді провокує інсульт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Газовані напої здатна спровокувати порушення мозкового кровообігу і, як наслідок, призвести до загибелі клітин головного мозку. Всього дві склянки сумнівної “шипучки” на 30% збільшують ризик виникнення інсульту в молодому віці.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Країна здоров’я”.

Фахівці пояснили, що сучасна газована вода містить в своєму складі велику кількість небезпечних барвників і цукру. У цьому поєднанні вони негативно позначаються не тільки на роботі шлунку, але і серця.

Часті головні болі, різкий занепад сил, перепади настрою і зайва вага – перші тривожні ознаки зловживання шипучими напоями. Далі йдуть більш важкі наслідки, які вражають не тільки серцево-судинну систему, а й весь організм в цілому.

Хімічні добавки, які додають у газовані напої для яскравого смаку, не тільки викликають ще сильнішу спрагу, але і порушують звичну роботу судин, забиваючи їх стінки відходами.

Яскравий і привабливий колір газованих напоїв також отримують за допомогою різних хімічних добавок, що викликають перші симптоми гіпертонії, які згодом переростають у важчу форму.

Кофеїн у складі цих напоїв провокує порушення роботи серцевого м’яза, пошкоджуючи його. А цукор і всілякі його замінники є дуже небезпечними для більшості людей, оскільки вони можуть спровокувати алергічну реакцію і набряк головного мозку.

Нагадаємо, регулярне вживання газованих напоїв сприяє розвитку метаболічного синдрому, який призводить до цукрового діабету і серцево-судинних захворювань.

Раніше повідомлялося, що дослідження американських вчених встановили шкідливий вплив газованих напоїв на роботу серця.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...