Китайці виклали в Мережу відео з новим iPhone, який компанія презентує тільки восени

Неуважний покупець не відрізнить такі смартфони від оригіналу

Китайці виклали в Мережу відео з новим iPhone, який компанія презентує тільки восени
Автор Желізняк Олександр в Новини

Китайці створили прототипи iPhone в чорному, білому і золотому кольорах. Вони оснащені потрійними камерами в квадратному чорному модулі.

Apple повинна представити нове покоління iPhone вже восени. І хоча офіційні характеристики флагмана компанія ще не оприлюднила, в мережі вже з’явилося чимало чуток про майбутню новинку.

Loading...

На основі чуток китайці вже випустили свою копію майбутнього iPhone.

Новинка створена на основі витоків з дизайном нових iPhone. Детальні зображення дали можливість китайцям скопіювати зовнішній вигляд гаджета до дрібниць.

Китайці використовували одну з найпопулярніших чуток про майбутню новинку – це наявність квадратного модуля для основної камери.

Підробку можна визначити за її недобросовісному виконанню. Так, камера розташована в квадратному модулі в хаотичному порядку.

Китайці вже випустили прототипи в чорному, білому і золотому кольорах. Новинки оснащені потрійними камерами в квадратному чорному модулі.

Ще одна деталь – широке поле під екраном. Використовується віртуальна клавіатура також відрізняється від тієї, що на iOS. За словами автора відео, клони виготовлені китайським виробником Goophone.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=149&v=7CwuNS0aTIY

Нагадаємо, інсайдери в мережі показали на фото і відео, як буде виглядати бюджетний iPhone XR нового покоління.

Також, у Києві викрили виробництво сотень фейкових iPhone.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...