У Зеленського розповіли, з ким після виборів може об’єднатися “Слуга народу”

У команді президента сподіваються на коаліцію з партією "Голос" і "Сила і честь"

У Зеленського розповіли, з ким після виборів може об’єднатися “Слуга народу”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Результати позачергових виборів до парламенту покажуть, з ким формуватиме владну коаліцію політична партія “Слуга народу”, але у партії допускають ймовірність формування монобільшості.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише РБК-Україна.

Завдання створити більшість, представлену у парламенті єдиною партією “Слуга народу” формально існує, але в партії налаштовуються на те, що їм доведеться з кимось домовлятися, щоб зібрати більшість у 226 голосів.

В першу чергу називають партію “Голос” Святослава Вакарчука. Також можливим є об’єднання з політичною партією Ігоря Смешка “Сила і честь в разі подолання останніми 5% бар’єру.

Тим часом в президентській команді не бачать конфігурації майбутньої коаліції з партією “Батьківщина” Юлії Тимошенко, не дивлячись на її прагнення до об’єднання і бажаного прем’єрства.

«Коаліція має бути 226+. Але для багатьох рішень, на кшталт недоторканності, реформи Нацради з телебачення і радіомовлення тощо нам буде потрібно 300+ голосів. Ми категорично проти будь-якого розгойдування обстановки, але ми ж можемо запросити наших прихильників мирно вийти під Верховну Раду. І я хотів би побачити, як в такому випадку хтось не проголосує за те ж скасування недоторканності», — сказав співрозмовник в штабі “Слуги народу”.

Нагадаємо,  військовий експерт Юрій Карін заявив, що Росія має намір вплинути на парламентські вибори в Україні з метою просування плану “федералізації”.

Джерело: Народна Правда