У Зеленського зробили шокуючу заяву про завершення війни на Донбасі

Разумков впевнений, що війну на Донбасі можна завершити тільки прямими переговорами з Москвою

У Зеленського зробили шокуючу заяву про завершення війни на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Глава президентської партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що війну на Донбасі можуть завершити тільки прямі переговори з Москвою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву він зробив в ефірі ICTV.

Loading...

Народне досьє: хто такий Дмитро Разумков

Дмитро Разумков зокрема заявив, що діалог потрібно вести з тими, хто приймає рішення, а представники “Л/ДНР” не самостійні. Глава президентської партії “Слуга народу” підкреслив, що в конфлікті бере участь Росія, а “республіки” їй повністю підпорядковуються.

Політик також додав, що військовим шляхом війну на сході країни закінчити неможливо, потрібні переговори по врегулюванню конфлікту. При цьому переговори, додав він, повинні вести на декількох рівнях: Мінський і Нормандський формати, а також “розширений” Нормандський формат.

“Ми докладаємо сьогодні максимум зусиль, щоб залучити до цього процесу США і Великобританію. Я думаю, що це дасть певний поштовх для розвитку ситуації в позитивному руслі”, – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що продовжить використовувати російську мову в публічних виступах, щоб ні у кого не виникало бажання захищати його від «утисків».

Джерело: Народна Правда
загрузка...