Україна готується обмінятися списками полонених з РФ: важливі подробиці

Процес обміну списками затриманих українців і росіян має відбутися у вівторок, 16 липня

Україна готується обмінятися списками полонених з РФ: важливі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова та її колега з Росії Тетяна Москалькова провели спільну зустріч у Києві, в ході якої домовилися провести верифікацію і обмінятися списками затриманих росіян і українців.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  Telegram-канал російського видання РИА “Новости”.

В ході спілкування Москалькова заявила, що до списку затриманих в Україні росіян входять 50 осіб: 27 із них затримані, а 23 – під підпискою про невиїзд.

Також омбудсмани обох країн домовилися про надання можливості незалежним лікарям обстежити затриманих у Росії українців, зокрема моряків.

Процес обміну списками затриманих українців і росіян для подальшої верифікації має відбутися у вівторок, 16 липня.

Зустріч з Москальковою український омбудсман анонсувала на своїй сторінці у Facebook.

“Ми обговоримо питання звільнення громадян України, які утримуються на території РФ та окупованого Криму, а також утримуваних громадян РФ в Україні. Також розглянемо можливість вирішення гуманітарних питань щодо забезпечення окремих громадян, які перебувають у місцях несвободи, медичною або іншою допомогою”, – написала Людмила Денисова.

Нагадаємо, спеціальний представник Держдепу США по Україні Курт Волкер назвав образливими умови РФ щодо гарантій України в продовженні кримінального переслідування захоплених українських моряків за російськими законами в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...