Визначилися фіналісти Кубка Африканських Націй

Сенегал і алжирці пробилися до фіналу Кубка Африки з футболу.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Збірні Сенегалу і Алжиру визначать найсильнішу збірну Африки.

Loading...

В Єгипті відбулися півфінальні матчі Кубка Африканських Націй. Збірна Сенегалу переграла національну команду Тунісу (1:0), а Алжир переміг Нігерію (2:1), повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Збірна Сенегалу, яка підійшла до півфіналу в статусі фаворита, відразу захопила ініціативу і володіла нею весь перший тайм, але голів все одно не було.

У другому таймі футболісти Тунісу почали активніше вибігати в атаку, не даючи сенегальцям створювати моменти.

Цікаво, що за 6 хвилин суперники обмінялися нереалізованими пенальті. Все вирішувалося в овертаймах.

У першій 15-хвилинці номінальний господар поля Сенегал зумів вийти вперед після автоголу Бранна і втримав переможний рахунок.

Сенегал – Туніс 1:0

Гол: Бранн, 100 (авт.)

Нереалізовані пенальті: Севе, 81 – Сассо, 75

У матчі Алжир – Нігерія рахунок в матчі був відкритий на 40-й хвилині після автоголу нігерійця Вільяма Трост-Еконга. На 73-й хвилині Одіон Ігхало реалізував пенальті.

А переможний м’яч на п’ятій хвилині додаткового часу забив форвард Ман Сіті Ріяд Марез.

Алжир – Нігерія 2:1

Голи: Трост-Еконг, 40 (авт.), Марез, 90+5 – Ігхало, 73 (пен.)

Таким чином, у фіналі Кубка Африканський Націй 19 липня зіграють Алжир і Сенегал. У матчі за третє місце 17 липня зіграють Туніс і Нігерія.

Українець Роман Яремчук оформив дубль в матчі за Гент.

Зірковий футболіст Барселони тренується на пляжі з дружиною.