Як Москва планує зірвати парламентські вибори в Україні: розкрито план

Він пов'язаний з насиченням політичної арени України (особливо парламенту) політиками, які підтримують ідею автономії Донбасу в складі України з подальшою її федералізацією, - Карін

Як Москва планує зірвати парламентські вибори в Україні: розкрито план
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Росія має намір вплинути на парламентські вибори в Україні з метою просування плану “федералізації”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Апостроф, таку думку висловив військовий експерт Юрій Карін.

Loading...

Як вважає експерт, у Москві для “остаточного вирішення українського питання” хочуть вплинути на українські вибори за так званим “молдовським сценарієм”, суть якого полягає у нав’язуванні Україні плану “федералізації”, який до 2014 року активно просувався “Українським вибором” кума Путіна – Віктора Медведчука.

“Він пов’язаний з насиченням політичної арени України (особливо парламенту) політиками, які підтримують ідею автономії Донбасу в складі України з подальшою її федералізацією. Довгостроковий план, черговим етапом якого стануть місцеві вибори в 2020 році, передбачає поглиблення розколів усередині нашого суспільства за рахунок “параду автономій”, а в перспективі повинен призвести до втрати суверенітету або територій. Наприклад, у вигляді “сухопутного коридору” до Криму”, – пояснив Карін.

За його словами, пріорітети РФ в Україні встановилися вже давно, та не зазнають змін.

“Оновлення українських політичних процесів у вигідному для Москви форматі, а також інтеграція в українську політику російських маріонеток із розширеними повноваженнями”, – резюмував експерт.

Нагадаємо, раніше заступник командувача штабу ООС генерал-майор Богдан Бондар заявив, що Росія нарощує військову присутність на кордоні з Україною.

Нагадаємо також, у конфлікті на Донбасі на даний момент задіяні кілька тисяч кадрових військовослужбовців Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда
загрузка...