Ми не РПЦ: Епіфаній зізнався, чому “пожалів” Філарета

Шкода дивитися, як Філарет руйнує те, що було зроблено ним впродовж тривалого часу, - Епіфаній

Ми не РПЦ: Епіфаній зізнався, чому “пожалів” Філарета
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Глава Православної церкви України Епіфаній розповів, чому Священний Синод залишив почесного патріарха Філарета у складі єпископату ПЦУ, попри його ворожу позицію.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Епіфаній розповів у інтерв’ю “Релігійній правді”.

Loading...

“Ми не будемо уподібнюватися Російській православній церкві, яка знищує людину, яка говорить проти, оступилася… Ми не будемо йти цим руйнівним шляхом”, – зазначив глава ПЦУ.

Епіфаній також поділився особистими почуттями, які викликають в нього останні кроки почесного патріарха Філарета – йому шкода дивитися, як Філарет “руйнує те, що було зроблено ним впродовж тривалого часу”.

“Зараз дивно бачити інтерв’ю, які він дає каналам, що навіть перебувають у санкційних списках, і не мають права транслюватися в Україні. Можливо, навіть записувати таке інтерв’ю їм не дозволено на території української держави”, – додав Епіфаній.

Нагадаємо, нещодавно Філарет дав інтерв’ю російському пропагандистському телеканалу «Россия24», у якому заявив, що незгодний із змістом Томосу, наданого Україні. Крім того, він заявляє, що його нібито обманули як митрополит Епіфаній так і екс-президент Петро Порошенко.

Нагадаємо також, в Окружний адміністративний суд Києва надійшло клопотання від УПЦ КП з проханням заборонити владі столиці вчиняти дії щодо передачі в користування об’єктів нерухомого майна «Київського патріархату» іншим особам.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...