На кораблі в Індійському океані знайшли тіло українського моряка

Загиблому українцю, який родом з Ізмаїла (Одеська область), було всього 34 роки

На кораблі в Індійському океані знайшли тіло українського моряка
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

На борту танкера GAS AEGEAN, який ходить під ліберійським прапором в Індійському океані, біля північно-заходу півострова Індостан, екіпаж виявив тіло українського моряка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє благодійна організація “Ассоль”.

Loading...

Відомо, що екіпаж знайшов тіло українського моряка вже без ознак життя. Але це не єдина трагедія, яка сталася на борту танкера. Мертвим знайшли також 39-річного моряка з Росії. Загиблому українцю, який родом з Ізмаїла (Одеська область), було всього 34 роки.

Також повідомляється, що судно, яке йшло з Франції в Східну Індію, змінило курс і зайшло в порт Шрі-Ланки. Загиблі спільно розпивали спирт, який дістали в госпіталі – цю інформацію поки офіційно не підтверджено, оскільки тіла тільки направили на експертизу.

Нагадаємо, напередодні з’явилася інформація, що скандального російського журналіста Кирила Вишинського можуть обміняти на українських бранців Кремля.

Відразу після цього повідомлялося, що уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова та її колега з Росії Тетяна Москалькова провели спільну зустріч у Києві, в ході якої домовилися провести верифікацію та обмінятися списками затриманих росіян і українців.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...