Названо спосіб позбавлення жиру на животі без дієт

Відкладається вісцеральний жир найчастіше через надмірне споживання насичених жирів

Названо спосіб позбавлення жиру на животі без дієт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

З-за накопичення вісцерального жиру може розвинутися діабет 2-го типу, серцево-судинні та інші захворювання. Присутність в раціоні мононенасичених і поліненасичених жирів може знизити накопичення вісцерального чи черевного жиру в організмі.

До такого висновку прийшли фахівці Британської дієтичної асоціації (BDA), передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Вісцеральний жир дуже небезпечний для людського здоров’я. Справа в тому, що він впливає на внутрішні органи і сприяє розвитку серцево-судинних і онкологічних захворювань. Саме тому позбавлення від зайвої ваги в області живота не тільки позитивно позначиться на зовнішності, але і значно покращить здоров’я людини.
З-за його надлишку може розвинутися діабет 2-го типу, серцево-судинні та інші захворювання.

Вісцеральний жир відкладається найчастіше з-за надмірного споживання насичених жирів, які присутні в сирі, червоному м’ясі, деяких молочних продуктах.

Вчені з’ясували, що для позбавлення від вісцерального жиру в раціоні не повинно бути пальмової, кокосової олії та інших продуктів, багатих насиченими жирами.

Фахівці рекомендують замінити їх на соняшникову, оливкову і рапсову олії.

Нагадаємо, Супрун повідомила, що жир в нашому тілі може бути або «вибухівкою» або просто «тягарем» — у залежності від того, де він знаходиться.

Також Супрун написала, що однією з причин виникнення целюліту є локальна ішемія жирової тканини, тобто недолік крово – і лімфообігу, який провокує в тканинах нестачі кисню.

Джерело: Народна Правда
загрузка...