Прийнято важливе рішення щодо обміну полоненими з РФ: деталі

Завдання України - повернути своїх людей назад

Прийнято важливе рішення щодо обміну полоненими з РФ: деталі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Заступник голови Офісу президента України Вадим Пристайко проанонсував обмін полоненими з РФ, який пройде найближчим часом.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на брифінг Вадима Пристайка, Україна і Росія обміняються військовополоненими впродовж наступного місяця.

За словами замголови офісу президента, відповідної домовленості досягнули на зустрічі зовнішньополітичних радників глав країн «Нормандської четвірки».

«Протягом місяця ми домовилися здійснити обмін певної кількості наших бранців. Президент Зеленський говорив про 10 на 10, 15 на 15. В принципі, ми не замикаємося навколо кількості людей. Наше завдання: зараз повернути своїх людей назад і розблокувати обмін «всіх на всіх», — сказав він.

Пристайко анонсував нову зустріч радників лідерів «Нормандської четвірки» у кінці серпня. На ній має відбутися оцінка виконання домовленостей, досягнутих 12 липня.

Нагадаємо, раніше прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган заявила, що на одного держзрадника Вишинського можна було б обміняти 24 українських моряків, Олега Сенцова і Романа Сущенко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...