Російський комік “показав” зустріч Путіна та Зеленського

Галкін дав сольний концерт в Юрмалі

Російський комік “показав” зустріч Путіна та Зеленського
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Відомий російський комік і пародист Максим Галкін спародіював на сцені Юрмали зустріч двох президентів – Володимира Путіна і Володимира Зеленського.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Максим Галкін повідомив у себе в Instagram.

Loading...

За його словами, в Юрмалі пройшла “прекрасна зустріч з глядачами на сольному концерті”.

“Спробував багато нових номерів. Пожартував на місцеві теми. Зробив пародію на зустріч Путіна і Зеленського та багато іншого … Місцями глядачі так сміялися, що я сам ледь не розколовся”, – прокоментував комік. При цьому Галкін не став публікувати жарт про президентів, обмежився іншими моментами виступу.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Вчера была прекрасная встреча со зрителями в Юрмале на моём сольном концерте. Попробовал много новых номеров. Пошутил на местные темы. Сделал пародию на встречу Путина и Зеленского и многое другое. В конце замастырил импровизационный монолог с юмором абсурда! Местами зрители так смеялись, что я сам чуть не раскололся ? Гарри с Лизой были в восторге. Спасибо рижане, жители Юрмалы, отдыхающие соотечественники, ваш смех будет в моём сердце! #любимыезрители #сольник #максимгалкин

Публикация от Максим Галкин (@maxgalkinru)

Нагадаємо, в мережі з’явилося нове відео резидента Comedy Club – Гарік Харламов в алегоричній манері показав сутність сучасної Росії. Харламов порівняв ситуацію в Росії з балом, на якому «кавалери» під час танців випорожнюються на підлогу.

Також повідомлялося про те, що Володимир Путін осоромився на зустрічі з колишнім президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...