“Ти ж міг вибратися”. Пітт потролив Ді Капріо, запитавши про нелогічну смерть його героя у “Тітаніку”

Актори Бред Пітт і Марго Роббі розпитали Леонардо Ді Капріо про сцену в «Титаніку»

”Ти ж міг вибратися”. Пітт потролив Ді Капріо, запитавши про нелогічну смерть його героя у “Тітаніку”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Відомий голлівудський актор Бред Пітт затіяв жартівливу розмову з партнером по фільму «Одного разу… в Голлівуді» Леонардо Ді Капріо. Екс-чоловік Анджеліни Джолі поставив колезі логічне запитання про фільм «Титанік».

Відео бесіди опубліковано в Instagram-акаунті MTV News.

Loading...

Актори давали інтерв’ю в рамках промоції нової картини Квентіна Тарантіно. На зустрічі була присутня 29-річна Марго Роббі (Margot Robbie). Журналіст запитав у зірки фільму «Титанік», що він думає щодо самої трагічної сцени фільму.

Ді Капріо не очікував почути це питання. Він спробував змінити тему. «О Боже, ми будемо про це говорити? У будь-якому разі я не знаю, як це прокоментувати», — відповів артист.

Пітт звернувся до зірки «Титаніка»: «Ти міг, ти ж міг забратися туди? Ти ж міг, так?» У відповідь актор знову заявив, що у нього немає коментарів з цього приводу.

Роббі назвала сцену з загибеллю Джека однією з найбільш спірних в історії сучасного кіно, після чого теж спробувала з’ясувати думку Ді Капріо про це моменті: «А ти не згадував це тоді? Типу чи можемо ми зробити двері поменше?» Ді Капріо в третій раз з посмішкою повторив, що не може відповісти на це питання.

«Треба піти і переглянути фільм», — додав Пітт. Після цих слів Ді Капріо розсміявся.

Нагадаємо, знаменита актриса Анджеліна Джолі вперше за дуже довгий час вирішила не тільки сама зв’язатися зі своїм колишнім чоловіком Бредом Піттом, але і звернулася до нього з проханням.

Також, голлівудська зірка Анджеліна Джолі, яка розлучилася з Бредом Піттом, змінила прізвище в документах.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...