“Гра престолів” та “Чорнобиль”: названо топ-номінантів на премію Еммі

Серіал "Гра престолів" претендує на нагороди "Еммі" відразу в 32 номінаціях

”Гра престолів” та “Чорнобиль”: названо топ-номінантів на премію Еммі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Телевізійний варіант Оскара, знаменита американська премія “Еммі” оголосила всіх претендентів на свої нагороди. Безумовним лідером за кількістю номінацій став культовий серіал “Гра престолів”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Громадське.

Серіал “Гра престолів” претендує на нагороди “Еммі” відразу в 32 номінаціях, що є рекордом премії.

Після “Гри престолів” за кількістю номінацій йде серіал “Дивна місіс Мейзел” (20), а гучний серіал “Чорнобиль” на третьому місці з 19 номінацій.

За звання кращого драматичного серіалу “Гра престолів” побореться з такими стрічками: “Краще зателефонуйте Солу”, “Охоронець”, “Вбиваючи Єву”, “Озарк”, “Поза”, “Спадкоємці” і “Це ми”.

В номінації ” кращий міні-серіал представлені “Чорнобиль”, “Фессо/Вердон”, “Втеча з в’язниці Даннемора”, “Гострі предмети” і “Коли вони нас побачать”.

Серед стрімінгових сервісів лідерами є HBO (137 номінацій), Netflix (117) і NBC (58).

Нагадаємо, шоураннер серіалу «Чорнобиль» Крейг Мейзін виклав у відкритий доступ сценарій легендарної драми. Сам Крейг Мейзін в інтерв’ю українській службі Голос Америки підкреслював, що зняв цей серіал в пам’ять про тих, хто пожертвував собою.

Останній генсек ЦК КПРС і перший президент СРСР Михайло Горбачов висловив власну думку щодо серіалу «Чорнобиль» від НВО і спростував деякі моменти, показані в серіалі як документальні.

Джерело: Народна Правда