Київ попередив Росію про неминучість покарання за катастрофу MH17

Справедливість буде відновлено. Росія свідома цього і знає, що не зможе її уникнути, - Зеркаль

Київ попередив Росію про неминучість покарання за катастрофу MH17
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Заступник міністра закордонних справ з питань євроінтеграції Олена Зеркаль впевнена, що Росія не зможе уникнути відповідальності за катастрофу малайзійського «Боїнга» МН17 над Донбасом, яке сталася рівно п’ять років тому.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Зеркаль написала у Facebook.

Loading...

“У трагедії МН17 проступає все більше аналогій з Локербі. Знадобилося 15 років перш, ніж Лівія визнала свою відповідальність і виплатила компенсації за підірваний літак Pan Am 103. Були використані усі можливі інструменти – розслідування, суди, міжнародні договори, резолюції Ради Безпеки тощо”, – пише Зеркаль.

Вона додала, що протягом всього цього часу Лівія заперечувала свою причетність, перешкоджала правосуддю над виконавцями і робила все, аби самій уникнути відповідальності.

Заступник міністра закордонних справ з питань євроінтеграції наголосила, що Росія обрала таку ж позицію.

“Впродовж цих 5 років ми бачимо з боку РФ лише ветування і блокування рішень, ігнорування запитів про правову допомогу, продукування фальшивих теорій тощо. А отже російська стратегія – а пріорі програшна”, – йдеться у публікації.

Росія, за словами Зеркаль, може розраховувати лише на якісь помилки та недоліки під час розслідувань та судових процесів.

“Усі держави, що постраждали від збиття літака МН17, конструктивно співпрацюють. Ведеться ретельне і незалежне слідство … Справедливість буде відновлено. Росія свідома цього і знає, що не зможе її уникнути”, – резюмувала автор публікації.

Київ попередив Росію про неминучість покарання за катастрофу MH17

Нагадаємо, Служба безпеки України розповіла про затримання водія автотягача, який перевозив зенітно-ракетний комплекс «Бук», яким було збито літак Boeing Малайзійських авіаліній рейсу MH17.

Джерело: Народна Правда
загрузка...