Названо смертельні ризики дуже популярної дієти

Дієтичне мислення призводить до коливань ваги, що в довгостроковій перспективі тільки погіршує здоров'я

Названо смертельні ризики дуже популярної дієти
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Здорове харчування, зокрема безвуглеводна дієта, передбачає ряд обмежень для певних продуктів. І це не завжди добре, оскільки у обмежень і заборон є ряд побічних психологічних ефектів, що в довгостроковій перспективі можуть призвести тільки до погіршення здоров’я.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробив лікар Андрій Беловешкін.

Loading...

За його словами, коли людина в цілях схуднення відмовляється від солодкого, в організмі різко знижується рівень дофаміну (гормону радості), а гормональні зміни в організмі послаблюють імунітет. Він також повідомив, що безвуглеводна дієта здатна сформувати почуття провини.

Експерт зазначив, що в мозку до дієти була установка – солодка їжа – це задоволення. Відмова від таких продуктів, з одного боку, буде провокувати постійно думати про цей продукт, а з іншого боку – провокувати емоційні зриви і ослаблення імунітету.

“Ви позбавляєте себе дофаміну, ви витрачаєте дофамін, щоб чинити опір спокусі (сила волі швидко витрачає енергію префронталки, ви зміните своє ставлення до продукту, його дофамінову “важливість”, – пояснив лікар.

У результаті, підкреслив Беловешкін, фіксація і заборони призведуть до того, що продукт стане більш «важливим» (чим сильніше ви забороняєте або демонізіруете, тим більше витрачаєте ресурсів уваги і волі) і його отримання/заборона призведуть до більшого підвищення/зниження дофаміну.

Окремо лікар додав, дієтичне мислення призводить лише до коливань ваги, що в довгостроковій перспективі погіршує здоров’я.

Додамо, обмежувальна харчова поведінка часто пов’язано з депресією (яку пов’язують з суїцидальними думками), низькою самооцінкою, меншим самоконтролем.

Вредные, но научные советы как повысить удовольствие от сладкого: обвините себя, напомните о вреде для здоровья, ешьте…

Gepostet von Andrei Beloveshkin am Dienstag, 16. Juli 2019

Нагадаємо, вчені Балтійського федерального університету імені Іммануїла Канта провели масштабне дослідження, щоб встановити, як змінюється мікрофлора кишечника при короткостроковій зміні дієти. Виявилося, що всього двох тижнів збалансованого харчування достатньо, щоб склад мікроорганізмів у кишечнику відчутно змінився.

Вчені зі США з’ясували, що найкраще з нападами нудьги допомагає впоратися їжа. Втім, щоб процес харчування йшов виключно на користь організму, продукти варто додавати магній.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...