У НАТО “випадково” показали місця розміщення ядерної зброї в Європі

У НАТО кажуть, це не офіційний документ

У НАТО “випадково” показали місця розміщення ядерної зброї в Європі
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У доповіді, підготовленому канадським сенатором для Комітету з оборони і безпеки Парламентської асамблеї НАТО, розсекретили місця розміщення американської ядерної зброї в Європі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Washington Post.

Loading...

В документі, який називається “Нова ера ядерного стримування? Модернізація, контроль над озброєннями і ядерні сили союзників” і був опублікований в квітні, є згадка про місцезнаходження приблизно 150 одиниць американської ядерної зброї.

Розміщення ядерної зброї в Європі

Якщо вірити документу, бомби зберігають у шести американських і європейських базах: Кляйне Брогеле (Бельгія), Бюхель (Німеччина), Авіано та Геді-Торре (Італія), Волкеле (Нідерланди) і Інджирлік (Туреччина).

Зазначимо, у липні опублікували остаточний варіант доповіді, і в ньому вже немає посилання на те, де зберігаються бомби.

Нагадаємо, російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський казав, що Володимир Путін в 2019 році буде свідомо шукати шляхи зіткнення з НАТО та можливості застосування ядерної зброї, проте швидше за все, вибере для вторгнення і своєї агресії нові міста і країни.

Також повідомлялося про те, що військова розвідка України зафіксувала підготовку до переміщення ядерних боєприпасів на територію окупованої Криму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...