Україна готує обмін полоненими з окупантами у форматі 208 на 69

Домовленостей досягнуто на засіданні Тристоронньої контактної групи

Україна готує обмін полоненими з окупантами у форматі 208 на 69
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стало відомо про підготовку до взаємного звільнення підтверджених осіб, утримуваних в окремих районах Донецької та Луганської областей та тих, які перебувають в установах пенітенціарної системи України у форматі 69 на 208.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook написала прес-секретар другого президента України, представника України в Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

Loading...

“У гуманітарній підгрупі підтверджено місцезнаходження 69 наших громадян, яких ми прагнемо звільнити. В установах української пенітенціарної системи знаходяться 208 осіб, яких запитує протилежна сторона”, – йдеться у публікації.

За її словами, вдалося досягнути домовленостей про те, щоб в найкоротші терміни провести роботу в двох паралельних напрямках: юридична очистка та підготовка до взаємного звільнення підтверджених осіб, а також подальше підтвердження утримуваних осіб.

Україна готує обмін полоненими з окупантами у форматі 208 на 69

Нагадаємо, у квітні у місті Щастя відбулася передача 60 громадян України які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...