Улюблений продукт українців виявився небезпечним для нирок

Сир дуже корисний продукт, але тільки для тих, у кого немає протипоказань

Улюблений продукт українців виявився небезпечним для нирок
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Сир надзвичайно корисний, проте є люди, яким цей кисломолочний продукт протипоказаний для вживання – це люди, які мають проблеми з нирками, страждають від непереносимості лактози і атеросклерозу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Med2.

Loading...

Експерти відзначають, сир у великій кількості може призвести до підвищення рівня холестерину в організмі, а також негативно позначитися на роботі шлунково-кишкового тракту. Крім того, потрібно пам’ятати, що цей кисломолочний продукт категорично протипоказаний людям з проблемними нирками. Високий вміст білків у сирі робить його також небажаною стравою і в раціоні хворих атеросклерозом.

Виключити сир потрібно і з раціону тих, хто страждає непереносимістю лактози – може викликати запори, метеоризм, біль у животі і блювання.

При цьому сир містить амінокислоти, вітаміни групи А, B, E, P, магній, залізо, кальцій. Іншими словами, він дуже корисний продукт для тих, у кого відсутні перераховані протипоказання.

Як повідомлялося раніше, вугри або прищі на обличчі, в основному, є проблемою в підлітковому віці, але іноді навіть в процесі дорослішання ця неприємність не зникає. Експерти в області дієтології назвали продукти, вживання яких може служити причиною появи недоліків на обличчі і тілі.

Експерти назвали продукти, які вважаються дієтичними, але насправді лише гальмують процес схуднення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...