Вибух на кораблі Crew Dragon: в SpaceX нарешті зізналися, що сталося

SpaceX, можливо, доведеться відкласти перший пілотований політ корабля Crew Dragon, на якому NASA хоче доставляти американських астронавтів на МКС замість «Союзів»

Вибух на кораблі Crew Dragon: в SpaceX нарешті зізналися, що сталося
Автор Романова Марі в Наука/Новини

Стала відома причина вибуху на космічному кораблі Crew Dragon від SpaceX, який пролунав під час вогневих випробувань (випробувань системи аварійного порятунку) на мисі Канаверал у квітні цього року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі CBS.

Loading...

Повідомляється, що вибух нy космічному кораблі Crew Dragon пролунав за 0,1 секунди до запуску двигунів SuperDraco системи аварійного порятунку корабля.

Вибух стався через відмову зворотного клапана всередині гелієвої системи наддуву рухової установки корабля. У титановий елемент, розташований усередині клапана, з вузла, що протікав під час підготовки корабля до випробування, потрапив окислювач. Це в свою чергу призвело до займання клапана і подальшого вибуху.

Як повідомлялося раніше, SpaceX втратив зв’язок як мінімум з трьома супутниками з 60, які були запущені 24 травня ракета Falcon 9 від SpaceX, і є частиною проекту Starlink.

Третій і найскладніший за всю історію компанії SpaceX запуск надважкої ракети Falcon Heavy пройшов частково невдало — багаторазовий перший щабель  ракети промахнулася повз платформу «Of Course I Still Love You», впавши в океан.

Джерело: Народна Правда
загрузка...