Зеленський запропонував звільнитися іще одному голові ОДА: подробиці конфлікту

Причиною стали питання, які виникли у президента щодо ремонту Миколаївського міжнародного аеропорту

Зеленський запропонував звільнитися іще одному голові ОДА: подробиці конфлікту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський запропонував в.о. голови Миколаївської ОДА В’ячеславу Боню, якого було призначено лише місяць тому указом Зеленського, написати заяву на звільнення.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу глави держави, таку пропозицію Зеленський озвучив під час візиту до Миколаєва.

Причиною стали питання, які виникли у президента щодо ремонту Миколаївського міжнародного аеропорту та сумнівів у ефективності використання коштів.

Зазначається, що присутні журналісти та активісти закликали президента допомогти, щоб було проведено розслідування щодо використання коштів на ремонт летовища. Також, за їх словами, в області є проблема з криміналітетом, рейдерськими захопленнями, корупцією тощо.

«Ви робите такий вираз обличчя, наче ви ні до чого і перший раз прийшли. Чому ви до людей ставитесь, як до скотів?… Усі кажуть, що Миколаїв є бандитським містом. Це нормально? Чиновники поводяться, як бандити», – сказав присутнім миколаївським чиновникам Зеленський.

Крім того, президент заявив, що розшукується кандидатура на посаду голови Миколаївської ОДА, та спитав активістів, кого вони хотіли б бачити очільником облдержадміністрації.

Нагадаємо, нещодавно Володимир Зеленський звільнив голів 56 районних державних адміністрацій 13 областей.

Джерело: Народна Правда