$30 млн у офшори: Зеленський розповів про чергову аферу в українській оборонці

За словами президента, відповідні матеріали передано до правоохоронних органів

$30 млн у офшори: Зеленський розповів про чергову аферу в українській оборонці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Під час засідання Національної ради з питань антикорупційної політики, яке відбулося в четвер, 18 липня, президент України Володимир Зеленський оприлюднив нові факти розкрадань в оборонній сфері України.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє РБК-Україна.

За словами Зеленського, за п’ять років спецекспортери у оборонній сфері перерахували на офшори 30 млн долларів.

” На днях ми передали до правоохоронних органів ще одну схему у сфері оборонної промисловості. Як виявилось, протягом 5 ти років діяльності попередньої влади спецекспортери лише за декількома сумнівними контрактами перерахували майже 30 мільйонів доларів на рахунки офшорних компаній за нібито надані послуги”, – заявив Зеленський.

Варто зауважити, що на засіданні були присутні керівник САП Назар Холодницький, директор НАБУ Артем Ситник, а також директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський розкритикував голову Верховної Ради України Андрія Парубія за відмову скликати позачергове засідання парламенту. “Один день роботи парламенту обходиться платникам податків у 13,3 млн гривень, своєю відмовою у скликанні позачергового засідання Верховної Ради ви не просто самоусунулися від роботи, ви викрили злочинну бездіяльність, що призводить до розтрати майже 700 млн гривень з державного бюджету”, – заявив Зеленський.

Джерело: Народна Правда