У Росії сталася надзвичайна подія на атомній станції, відключилися відразу три енергоблоки

Радіаційний фон в порядку

У Росії сталася надзвичайна подія на атомній станції, відключилися відразу три енергоблоки
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Тверській області (Російська Федерація) сталася надзвичайна подія на Калінінській атомній  електростанції, там відключилися одразу три енергоблоки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “ТАСС“.

Loading...

У Єдиній черговій диспетчерській службі міста Удомлі, де розташована станція, повідомили про те, що відключено перший, другий і четвертий енергоблоки.

Російські ЗМІ також повідомляють, що автоматична зупинка першого і другого енергоблоків  на Калінінській атомній  електростанції сталася через коротке замикання:

“Через відключення одного трансформатора струму на відкритому розподільчому пристрої 750 кіловольт вимкнулася лінія електропередачі”. Експерти запевняють, що радіаційний фон в порядку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що один з ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції звів рахунки з життям після перегляду серіалу «Чорнобиль» від НВО.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким буде розроблена стратегія розвитку Чорнобильської зони як туристичного об’єкта, а Європейський союз і НАТО отримають можливість проводити навчально-тренувальні заходи по попередженню і ліквідації аварій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...