В СБУ розповіли, хто зливав дані у російську ФСБ

Мешканець Полтавщини, колишній працівник органів МВС України, був завербований у 2014 році на матеріальній основі на території тимчасово анексованого Криму

В СБУ розповіли, хто зливав дані у російську ФСБ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Правоохоронці викрили колишнього працівника МВС України на розвідувально-підривній діяльності за завданням ФСБ Російської Федерації.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-центр Служби безпеки України.

Loading...

За даними спецслужби, що мешканець Полтавщини, колишній працівник органів МВС України, був завербований у 2014 році на матеріальній основі на території тимчасово анексованого Криму. У вербуванні брали участь співробітники УФСБ РФ у РК та м. Севастополь, які є колишніми військовослужбовцями СБУ М. Путінцевим та К.Сімагіним, які зрадили військовій присязі та перейшли на бік ворога.

“Оперативники СБ України задокументували, що виконуючи завдання російської спецслужби зловмисник через особисті зв’язки здійснював збір розвідувальної інформації щодо діяльності військових частин, національно-патріотичних рухів на Полтавщини. Він також передавав кураторам списки мобілізаційного резерву, а також добровольців і волонтерів регіону, які брали участь в АТО/ООС”, – йдеться в повідомленні.

Зібрані матеріали агент пересилав через відпрацьовані співробітниками ФСБ РФ канали електронного зв’язку, а також під час особистих зустрічей з кураторами на території Криму та РФ.

Під час проведення санкціонованих слідчих дій за місцем проживання агента правоохоронці виявили та вилучили електронні носії інформації, на яких оброблялися та зберігалися зібрані дані та документальні матеріали, засоби зв’язку, що використовувалися ним для контактів з представниками російської спецслужби, комп’ютерну техніку, а також грошові кошти в іноземній валюті, у тому числі російських рублях.

Слідчими СБУ затриманому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) КК України. Зараз вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Нагадаємо, що служба державної безпеки Швеції затримала чоловіка, підозрюваного у шпигунстві на користь Росії.

Джерело: Народна Правда