Європарламент виступив проти Росії заради України: що сталося

Ухвалена резолюція передбачає неможливість скасування санкцій проти Росії

Європарламент виступив проти Росії заради України: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Європейський парламент проголосував за прийняття резолюції України, якою засуджуються дії Росії.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Прямий”, новообраний Європарламент підтримав резолюцію нашої держави щодо політичних в’язнів Кремля.

“За” відповідне рішення проголосували 458 євродепутатів. Зокрема у документі Європарламент вимагає від РФ безумовного і негайного виконання рішень Міжнародного трибуналу у Гамбурзі про звільнення 24 військовополонених українських моряків і повернення Україні трьох захоплених кораблів.

Також євродепутати визнали акт, який був здійснений РФ у Керченській протоці і нейтральних водах Чорного моря, військовою агресією проти України.

Голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв зазначив, що ухвалена резолюція також передбачає неможливість скасування санкцій проти Росії до виконання Москвою міжнародних зобов’язань, включаючи Мінські угоди.

“Європарламент ухвалив резолюцію на підтримку України! Це стало одним з перших рішень нового складу Європарламенту… Це реальні дії з підтримки України”, – написав Ар’єв на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європарламент отримав нового президента – на цю посаду обраний італієць Давид-Марія Сассолі, який представляє Прогресивний альянс соціалістів і демократів.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...