Зеленський придумав, чим відповісти Путіну на видачу паспортів РФ на Донбасі

14 червня в Росії почали видавати російські паспорти жителям окупованих територій Донецької і Луганської областей

Зеленський придумав, чим відповісти Путіну на видачу паспортів РФ на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський пропонує надавати друге громадянство етнічним українцям з діаспори.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Офіс президента України.

Loading...

У повідомленні, зокрема, йдеться про те, що Зеленський доручив Міністерству закордонних справ розробити механізм надання українського громадянства як другого для етнічних українців з дружніх країн, які прагнуть долучитися до розвитку своєї історичної батьківщини. Крім цього Зеленський доручив розробити механізм спрощеного надання українського громадянства людям, які страждають від порушення прав і свобод у своїх країнах.

Зазначимо, таким чином в Офісі президента відреагували на новини про продовження арешту для 24 українських моряків, а також підписання Володимиром Путіним указу про спрощений порядок надання українцям російського громадянства.

На думку Зеленського, все це спрямовано проти України, “цей крок створює додаткові перешкоди на шляху до деескалації конфлікту та реінтеграції Донбасу”.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія пішла на видачу російських паспортів на Донбасі нібито через блокаду Києвом людей, які проживають на території окремих районів Донецької та Луганської областей.

Також повідомлялося про те, що Канада не впускатиме жителів окупованого Донбасу, які отримали паспорт громадянина Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...