Клімкін побачив нову загрозу у спрощенні отримання російського громадянства мешканцям Донбасу

Росія може розпочати торги із Западом з приводу федералізації України

Клімкін побачив нову загрозу у спрощенні отримання російського громадянства мешканцям Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр закордонних справ України вважає, що указ Путіна може бути спробою заклику Росії до західних країн щодо обговорення федералізації України.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на офіційну сторінку Клімкіна в Facebook.

Рішення з приводу спрощення отримання російського громадянства для жителів Донбасу вже обговорюється два дні. Міністр закордонних справ акцентує, що експертні думки про плани Росії розходяться: від встановлення Путіним прямого контролю над регіоном до втручання у внутрішні справи України.

“Але всі упускають дуже важливий аспект. Це ж послання Путіна не тільки й не стільки нам, а насамперед Заходу. Причому саме напередодні наших виборів. І це послання дуже просте: “Давайте обговорювати федералізацію України. Робити це потрібно на наших умовах. Росія хоче контролювати щонайменше весь Донбас. І, врешті-решт, вся Україна є зоною нашого прямого впливу”.

Тобто, все має йти за російським сценарієм, або саме російський сценарій Кремль підготує разом з Заходом і сам реалізує. За згоди Заходу”, – пише Він.

Міністр закордонних справ вважає, що вийти з ситуації, що склалася можна за умови взаємодії з “нашими друзями і партнерами”. На його думку, Україна повинна надати своє бачення стратегії Западу. Важливо встигнути це зробити раніше, ніж Росія почне нав’язувати свій сценарій.

Нагадаємо, що Росія вже видає свої паспорти жителям Донбасу.

Джерело: Народна Правда