НАБУ проводить обшук в компанії Пасенюка та Гонтаревої по справі “Ротердам+”

Фінансова компанія ICU розпочала роботу в 2006 році

НАБУ проводить обшук в компанії Пасенюка та Гонтаревої по справі “Ротердам+”
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшуки в центральному офісі інвестиційної компанії ICU в Києві.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, обшук проводиться в рамках кримінального провадження за фактом порушення при закупівлях за схемою «Роттердам+», відкритого у березні 2017 року стосовно посадових осіб Нацкомісії з державного регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

Loading...

Фінансова компанія ICU почала роботу в 2006 році. Її засновниками були екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва та інвестиційний банкір Макар Пасенюк, який згодом став фінансовим радником Петра Порошенка. З діяльністю компанії ICU пов’язано кілька скандалів, один із яких — про нібито участь у виведенні з України $1,5 млрд так званих «грошей сім’ї Януковича».

У НАБУ не розкривають деталей слідства. «Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом САП здійснюють санкціоновані обшуки в офісі фінансової групи компаній (в Києві), задіяної в реалізації так званої формули «Роттердам », яка, в свою чергу, є предметом досудового розслідування детективів НАБУ. Попередня правова кваліфікація — 2 ч. ст. 364 КК України», — йдеться в повідомленні НАБУ.

Нагадаємо, що понад 70% респондентів підтримали внесення до Верховної Ради України проекту закону про скасування формули ціноутворення на вугілля «Роттердам плюс», проекту закону про порядок імпічменту президента, відкриття вулиці Банкової у Києві для вільного пересування та відвідування, підтвердження незмінності курсу на європейську інтеграцію, пропозицію українських та іноземних інвесторів стратегії економічної реконструкції та економічної реінтеграції Донбасу, перезавантаження роботи тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Сході України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...