США завершили випробування першого патрульного катеру для України

У ходових випробуваннях також взяли участь й українські екіпажі

США завершили випробування першого патрульного катеру для України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У бухті Арундле (штат Меріленд, США) завершені заводські, швартові та ходові випробування українського катеру «Слов’янськ» (бортовий номер Р-191) – раніше це був американський патрульний катер, який переобладнали та передали на озброєння Україні.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на інформагентство Міноборони України АрміяInform.

Loading...

У ходових випробуваннях катеру також взяли участь й українські екіпажі катерів типу «Айленд», які зараз проходять десятитижневий курс підготовки на базі Морського інституту технологій та аспірантури (MITAGS) місто Лінтікум.

Це стало першим знайомством із катерами безпосередньо у морі для українських екіпажів – моряки могли спостерігати за особливостями організації швартових робіт, проведенням маневрених та швидкісних випробувань «Айлендів». Крім того екіпажі змогли переконатися в ефективності нового встановленого обладнання та стабільній роботі головних систем.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у вересні до України зі США мають прибути переобладнані американські патрульні катери Drummond і Cushing типу Island, що були передані на озброєння Україні та отримали назви та бортові номера – “Слов’янськ” (P191) та “Старобільськ” (P190).

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...