Українку з 10 дітьми звільнили у Грузії: подробиці

Справу жінки, підозрюваної в торгівлі дітьми, передадуть на розгляд українській стороні

Українку з 10 дітьми звільнили у Грузії: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Тбіліський міський суд звільнив громадянку України Юлію Сусляк, обвинувачену в спробі продажу 10 дітей. Справу передано на розгляд української сторони.

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на адвоката Зураба Тодуа, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Раніше в квітні МВС Грузії повідомило про затримання 37-річної громадянки України, яку звинувачують у торгівлі неповнолітніми. За даними відомства, жінка з десятьма дітьми прибула в Тбілісі 9 квітня з Москви і планувала відправиться в Абхазію.

МВС почало розслідування після того, як жінка привела дітей в госпіталь міста Зугдіді з симптомами інтоксикації. Підозру правоохоронців викликала невідповідність у документах – четверо дітей нібито народилися в один рік. За даними слідства, жінка агресивно ставилася до дітей і тримала їх в поганих умовах. Порушено справу за статтею “траффікінг, торгівля неповнолітніми, з вивезенням потерпілих за кордон”. У той же час ЗМІ писали, що жінка є матір’ю трьох дітей, а ще семеро сурогатні матері народили в Києві.

Обвинуваченій загрожує від 14 до 17 років позбавлення волі. МВС також стверджував, що жінка перевезла з України в Росію 11 дітей, а після прибула до Грузії з десятьма дітьми, незабаром відомство приступило до вивчення долі одинадцятої дитини.

Нагадаємо, що Україна поки що не відповідає мінімальним стандартам боротьби торгівлі людьми, незважаючи на активні зусилля уряду. При цьому агресія Росії створила в цій сфері нові виклики для країни, йдеться в щорічному звіті Державного департаменту США.

Джерело: Народна Правда
загрузка...