Українська розвідка порахувала кількість ворожих кораблів в Криму

До Криму підігнали три підводні човни

Українська розвідка порахувала кількість ворожих кораблів в Криму
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Стало відомо, скільки російських кораблів знаходиться зараз біля берегів анексованого Криму.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, офіційні цифри озвучили УНН у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Loading...

За інформацією української розвідки, в Криму дислокований 21 надводний корабель і 3 підводні човни Чорноморського флоту Російської Федерації.

Також повідомляється, що в Криму знаходяться флагман Чорноморського флоту ракетний крейсер “Москва” (на ремонті); фрегат з крилатими ракетами підводних човнів “Калібр”; сторожовий корабель; два малих ракетних корабля, в тому числі оснащений крилатими ракетами підводних човнів “Калібр”; два російських ракетних корабля на повітряній подушці, один з яких знаходиться в ремонті; п’ять ракетних катерів; шість великих десантних кораблів, один з яких – в ремонті; три середніх розвідувальних корабля.

Нагадаємо, раніше заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що Росії дорого обійдеться невиконання рішення суду, яке стосується захоплення 24 українських моряків.

6 липня комітет з політичних питань і безпеки Парламентської асамблеї ОБСЄ ухвалила резолюцію про мілітаризації Російською Федерацією анексованого Криму, а також Чорного і Азовського морів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...