До охорони порядку на виборах залучать навіть авіацію

Авіація МВС заступила на чергування

До охорони порядку на виборах залучать навіть авіацію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Напередодні позачергових виборів у Верховну Раду спецпідрозділи Нацполиции і Нацгвардії, а також Єдина система авіаційної безпеки МВС приступили до чергування по всій Україні.

Про це повідомляє прес-служба Нацполиции, передає НАРОДНА ПРАВДА.

До складу Єдиної системи авіаційної безпеки МВС увійшли співробітники Нацполиции, Нацгвардії, рятувальники та прикордонники.

Перший заступник міністра Сергій Яровий зазначив, що весь особовий склад МВС вже приступив до виконання своїх завдань для забезпечення безпеки в день виборів у парламент.

“Підрозділи НПУ та НГУ вже неодноразово забезпечували безпеку під час виборів. Під час організаційних нарад ми визначили завдання для кожної служби і підрозділу. Особливу увагу приділили роботі вибухових служб і кінологів, групами швидкого реагування. Що стосується спецназівців, то вони передислоковані в різні регіони нашої держави, щоб сформувати оперативні резерви “, – підкреслив Яровий.

За словами Ярового, рішення про залучення спецпідрозділів авіапідтримки парку МВС для забезпечення правопорядку під час виборів прийнято міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Нагадаємо, в п’ятницю, 19 липня, в Києві біля будівлі Верховної Ради затримали чоловіка з гранатою.

Також під час кожних виборів трапляються ситуації, коли запрошення на голосування приходить на адресу давно померлого родича або ж з іменем неповнолітньої дитини. Так, на Київщині у Борисполі стандартне запрошення на вибори отримав чоловік, який помер майже пів століття тому.

Джерело: Народна Правда