Кардіологи розповіли, де саме краще відпочивати людям з проблемами серця

Відпочинок на морському узбережжі допомагає нормалізувати роботу серця

Кардіологи розповіли, де саме краще відпочивати людям з проблемами серця
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Морський відпочинок позитивно впливає на нервову систему, зміцнює імунітет. Також щоденні купання в морі зміцнюють серце і судини.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила лікар-реабілітолог Валентин Ковтун.

Loading...

“Часто кардіологи рекомендують морські купання з-за того, що завдяки ефекту легкого масажу від хвиль, підвищується тонус судин, покращує циркуляцію крові, зміцнюється вся серцево-судинна система, знижується тиск. До того ж, відпочинок на узбережжі позитивно позначається на нервовій системі і заспокоює нерви”, – зазначив медик.

За його словами, потрібно поєднувати морські прогулянки і купання з правильним харчуванням, здоровим сном і виключно позитивними емоціями, тоді за кілька тижнів можна отримати комплексне оздоровлення всього організму і заряд енергії на довгий час.

Морська вода, збагачена мінералами нормалізує терморегуляцію, підвищує життєвий тонус, завдяки чому досягається ефект зміцнення захисних сил нашого організму. Купання в морській воді, до того ж, збільшує кількість червоних кров’яних тілець і навіть нормалізує серцебиття, ось чому поїздку на море не рідко «прописують» геронтологи.

Морський відпочинок рекомендований тим, хто має ті чи інші проблеми з ендокринною системою. У морській воді міститься безліч корисних речовин, нормалізують обмінні процеси, купання в якій позитивно впливає на гіпоталамус і щитовидну залозу.

Але для цього важливо, щоб море було чисте, а відпочинок – приємним і спокійним, додав лікар.

Нагадаємо, раніше дієтологи назвали п’ять позитивних змін, які відбуваються з тілом людини після того, як вона позбавляється від зайвої ваги.

Джерело: Народна Правда