Річниця вбивства Шеремета: кияни вийшли на акцію протесту

Захід проходить на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького

Річниця вбивства Шеремета: кияни вийшли на акцію протесту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вранці в суботу, 20 липня, в Києві проходить акція “Хто вбив Павла? Три роки без відповіді”, присвячена третій річниці з дня вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Українську правду”.

Loading...

В Акції “Хто вбив Павла? Три роки без відповіді”, яка проходить в суботу в Києві, взяли участь журналісти, народні депутати, а також тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейло

До місця, де 20 липня три роки тому був підірваний автомобіль журналіста – на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького, – несуть квіти.

На думку учасників акції, що розслідування вбивства журналіста просувається повільно. Відзначається, що неприпустимо, коли просування в такій резонансній справі немає вже три роки.

Після акції всіх бажаючих запрошують в кінотеатр “Ліра” на перегляд розслідування журналістів “Слідство.Інфо” – “Вбивство Павла”.

Нагадаємо, відомий у Росії, Україні і Білорусі журналіст Павло Шеремет, один з керівників «УП» загинув в результаті вибуху в 2016 році, в його авто заклали вибухівку. Досі слідчі не встановили організаторів і виконавців убивства.

У минулому році генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що в розслідуванні загибелі Павла Шеремета, яке триває вже два роки, можливо, буде прорив.

Джерело: Народна Правда
загрузка...