Вже рік у черзі: Балух розраховує на звільнення з кремлівських катівень

У нових списках, якими обмінялися омбудсменки, Балух також є

Вже рік у черзі: Балух розраховує на звільнення з кремлівських катівень
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Український політв’язень Володимир Балух, якого незаконно утримують в російській колонії, розраховує на звільнення у межах обміну за списками ув’язнених, якими нещодавно обмінялися омбудсменки України й Росії.

Про це заявила його адвокатка Ольга Дінзе, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням «Крим.Реалії».

Loading...

«Він у курсі (про зустріч Денісової й Москалькової — НП) і дуже сподівається на обмін. Наскільки мені відомо, то Балух стоїть у списках на обмін уже близько двох років», — сказала Дінзе.

Вона зазначила, що у нових списках, якими обмінялися омбудсменки, Балух також є.

«Якби була технічна і політична воля, то його обміняли б уже давно. Чи буде політична воля до виборів до Верховної Ради в Україні — я не знаю. Також, як і те, чи ввійде він у число тих, хто підлягає обміну або якійсь іншій юридичній процедурі — я теж не знаю», — додала вона.

 

Як відомо, 5 липня минулого року в окупованому Криму підконтрольний Росії “Роздольненський районний суд” засудив Володимира Балуха до 5 років колонії загального режиму і штрафу у розмірі 10 тисяч рублів.

Восени минулого року так званий «Верховний суд Криму» переглянув первинний вирок українському політв’язню Володимиру Балуху  і виніс остаточне рішення. Володимир Балух проведе у в’язниці 4 роки 11 місяців замість п’яти років за попереднім вироком.

Джерело: Народна Правда
загрузка...