Дієтологи порадили, як відмовитись від споживання цукру

Експерти рекомендують дорослим здоровим людям вживати не більше, ніж 50 грамів цукру на день

Дієтологи порадили, як відмовитись від споживання цукру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У ВООЗ рекомендують дорослим здоровим людям вживати не більше, ніж 50 грамів цукру на день. Люди вважають, що ця цифра є доволі великою, однак реальність демонструє, що кожного дня вживається удвічі та утричі більша кількість цурку.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на maximum.fm

Loading...

У магазинах варто звертати увагу на етикетки, а також не забувати, що цукор є в соусах, напівфабрикатах, фастфуді, готовій та молочній продукції, маринадах та випічці.

Надавайте перевагу приготуванню страв вдома. Готуйте перекуси на роботу та зменште кількість походів до різноманітних закладах, адже там трапеза буде «солодшою» і калорійнішою.

Якщо у вас є звичка після трапези перекусити ще й десертом, то замініть їх на фрукти. А от солодкі газовані напої краще зовсім викреслити з раціону. Значно кращим варіантом є домашні компоти.

Не забувайте про відпочинок. Якісний сон та низький рівень стресу допомагають позбутись нав’язливих думок щодо раптової покупки цукерок, тортів та інших дуже солодких продуктів.

Нагадаємо, раніше дієтологи назвали п’ять позитивних змін, які відбуваються з тілом людини після того, як вона позбавляється від зайвої ваги.

Крім того, дієтологи звертають увагу на те, що вечірній прийом їжі залежить від вашого графіка і способу життя. Часто ми їмо не тому, що нам хочеться їсти. Це може бути бажання повечеряти «за компанію» або тому що «прийшов час». Однак дуже важливо навчитися слухати свій організм і почуття голоду.

Джерело: Народна Правда