Корисний смаколик: Супрун знову “рве шаблони” дієтологів

Супрун порадила харчуватися і лікуватися правильно

Корисний смаколик: Супрун знову “рве шаблони” дієтологів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, яким чином поповнити в організмі нестачу колагену.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на її пост у Facebook, Уляна Супрун радить використовувати холодець, рибну юшку та желе як джерело колагену.

“У шкірі, сухожиллях, суглобах і судинах є колаген — величезний білок, по-своєму впорядкований в кожній ділянці тіла та “прошитий”, аби утворилася сітка належної пружності”, – написала в.о. міністра.

Уляна Супрун зазначила, що якщо пити частково розщеплений (гідролізований) колаген, то рівень амінокислот в крові зростає швидше.

“Всім відомий частково гідролізований колаген — желатин. Ви можете його додавати до фруктових пюре і робити желе — це поєднає вітамін С, флавоноїди із амінокислотами колагену. Колаген чи його амінокислоти присутні в рибній юшці та холодці, тож можете час від часу готувати драглисті страви”, – йдеться у пості.

Супрун порадила харчуватися і лікуватися правильно.

“Дотримуйтеся збалансованого веганського чи всеядного раціону, запобігайте фотостарінню шкіри і за потреби лікуйтеся в лікарів, а не в гугла, згідно із прийнятими протоколами. І не забудьте внести рибну юшку, холодець та желатинове желе в своє меню”, – резюмувала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перець чилі не шкодить шлунку, а, навпаки, запобігає пошкодженню шлунку, зокрема, в разі прийому нестероїдних протизапальних препаратів, таких як ацетилсаліцилова кислота, або при інфекції.

Джерело: Народна Правда