У МВС перерахували кримінальні справи через порушення на виборах

Одна справа відкрита за фактом теракту

У МВС перерахували кримінальні справи через порушення на виборах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України 21 липня, станом на 15:00 поліція відкрила 21 кримінальну справу через порушення виборчого законодавства.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Главком, про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

За його даними, 12 справ пов’язані із незаконним використанням виборчого бюлетеня, три – із підкупом виборців, дві – із перешкоджанням здійсненню виборчого права, ще одна справа відкрита за фактом теракту.

«Всього зафіксовано від початку виборчого процесу 8 565 повідомлень про здійснення тих чи інших правопорушень, із них сьогодні – 1 225. Відкрито кримінальних впроваджень 386, із них 21 відкрито вже сьогодні. 1 271 складено протоколів, з яких 24 складено сьогодні», – зазначив радник міністра.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на Хмельниччині на одній з виборчих дільниць міста Ізяслав нетверезий виборець намагався висловити свій “протест” розмахуючи заповненим бюлетенем та відмовляючись вкинути його до урни.

Нагадаємо також, у Харкові зафіксували порушників на виборчих дільницях. Вони роблять вигляд, що проводять екзит-поли.

А тим часом в Антарктиді на виборчій спецділянці станції “Академік Вернадський” завершилося голосування на виборах в Верховну Раду України, воно тривало 30 хвилин, протягом яких проголосували всі 12 виборців.

Джерело: Народна Правда