Каменських поділилася зворушливою історією створення “Обіцяю” і “Константи”

Це і є МИ, це і є ЛЮБОВ, це і є НАШІ ПОЧУТТЯ. Кожне слово в цьому кліпі, кожне слово в цій пісні – це все правда. Все абсолютна ПРАВДА

Каменських поділилася зворушливою історією створення “Обіцяю” і “Константи”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

На YouTube каналі Насті Каменських вийшло зворушливе відео бекстейджа зйомок двох кліпів: «Обіцяю» і «Константа», які пов’язані між собою часом, місцем зйомки і почуттями виконавців.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Відео починається зі зворушливих слів Потапенко: «Нас колись називали «Потап і Настя», і ми були дуетом музичним, а тепер ми – справжня сім’я. І ми сьогодні зняли два класних кліпи, і ми любимо один одного. Ми не знаємо, що з цього вийде, чи будемо ми далі співати разом, але точно будемо разом».

«Обіцяю» – відео, яке вийшло за місяць до весілля зірок. У кліпі Каменських грає роль твору мистецтва. Роль Олексія Потапенка практично непомітна – рука творця, який, за задумом, надихається творіннями. В кінці квітня ніхто не міг здогадатися, кому насправді належить ця рука і що по-справжньому вона значить у цьому кліпі.

«Ми вирішили перед важливою подією в нашому житті зробити 2 відео-роботи. У першій Анастасія Олексіївна Каменських – кохання всього мого життя, знімається, як витвір мистецтва, як учасник картини, як скульптура, як муза. Муза поета невидимого… Як ви розумієте руку поета в її кліпі зіграла саме моя рука», – розповідає Олексій Потапенко.

Паралельно з відео Каменських знімалося друге – «Константа» Потапа. Кліп, який розставив всі крапки над і, та змусив фанатів парочки у зайвий раз зануритися в ностальгію, пропустивши через себе їх хвилюючі емоції.

«Ну а я вже знімаю кліп, я б сказав, такий лірично-хіпхоповий, порівняно з Настею, приземлений, тому що в моєму кліпі як раз ми збираємося на важливу подію… Сподіваюся, вам цей союз сподобається, як колись подобався дует «Потап і Настя», – розповідає Олексій Потапенко.

Мабуть, Настя і Олексій вирішили, що любов – це те, чим варто ділитися без будь-яких обмежень. Як підсумок, ми бачимо запис бекстейджа.

«Ми знаходимося в процесі зйомки… Сюди вкладена дуже-дуже сильна енергія, тепла. Я впевнена, що ви зараз відчуваєте її через камеру», – ділиться емоціями щаслива майбутня наречена.

По-справжньому – ось головний слоган відео, головний слоган кліпів. Мабуть, знаменитості втомилися від придуманих романів, від награних сюжетів і зробили вибір на користь відкритості і чесності. І, оскільки цей вибір не простий і відповідальний, вони так акцентують на ньому у відео.

«На майданчику зараз все відбувається, як зазвичай у нас вдома: величезна купа народу, Мімі, яка бігає, на всіх гавкає. Ми це все знімаємо, фотографуємо, веселимося, співаємо пісні, дуріємо, переодягаємося в різні наряди. У нас так по-справжньому відбувається», – розповідає Олексій Потапенко.

Відео закінчується коротким, але важливим монологом Потапа: «Все, що ми робимо сьогодні – абсолютна правда. Все, що ми робимо сьогодні, виходить легко і по-справжньому. Тому що ми нічого не граємо, це і є МИ, це і є ЛЮБОВ, це і є НАШІ ПОЧУТТЯ. Кожне слово в цьому кліпі, кожне слово в цій пісні – це все правда. Все абсолютна ПРАВДА».

Нагадаємо, що Каменських запідозрили у вагітності.

Джерело: Народна Правда