На округ, де програє Пашинський, прилетів вертоліт із спецпризначенцями

Спецпризначенці поліції забезпечуватимуть супровід бюлетенів з ОВК до ЦВК

На округ, де програє Пашинський, прилетів вертоліт із спецпризначенцями
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

На виборчий округ №64 в Коростень Житомирської області Нацполіція направила гелікоптер зі спецпідрозділом ТОР, який забезпечуватиме  правопорядок під час підрахунку голосів на виборчому округу. За даними попереднього підрахунку голосів перемагає висуванець партії “Слуга народу”, а самовисуванець Сергій Пашинський отримує 3-ій результат.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

 22 липня з Києва в Житомирську область прибув спецзагін поліцейських тактико-оперативного реагування (ТОР) патрульної поліції. Рішення направити в Коростень вертольотом Мі-8 сили поліції було прийняте після аналізу оперативної обстановки та інформації про можливі провокації під час транспортування виборчої документації з дільничних виборчих комісій – до ОВК №64.

Поліцейських спецпризначенців направили на Житомирщину для підсилення місцевої поліції та допомоги у забезпеченні публічного порядку та безпеки, а також реагування на будь-які зміни в оперативній обстановці.

Зазначимо, станом на 16.30 22 липня на окрузі опрацьовано 62,54 % протоколів.  За висуванця партії “Слуга народу” Вячеслава Сігачова проголосували 29,15 % виборців, на другому місці – самовисуванець Володимир Арешонков (26, 54 %), на третьому – самовисуванець Сергій Пашинський (17,18%).

Раніше стало відомо, хто проходить в Раду по «мажоритарці» – за “Слугу” проголосувала навіть Львівська область, лише кілька округів там вибрали “Голос” і один – “Європейську солідарність”.

Додамо, що за даними попереднього підрахунку голосів на дочасних парламентських виборах вперше в історії незалежної України партія-переможець виборів «Слуга народу» має шанси сформувати у новій Верховній Раді однопартійну більшість, не залучаючи депутатів-самовисуванців.

Джерело: Народна Правда