Представництво ЄС у Москві позбавило надії власників кримських паспортів після анексії: подробиці

Євросоюз не визнає видані Росією паспорти жителям Криму

Представництво ЄС у Москві позбавило надії власників кримських паспортів після анексії: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Голова представництва Євросоюзу в Москві Маркус Едерер заявив, що ЄС не має наміру надавати шенгенські візи кримчанам з паспортами, виданими Росією після анексії півострова у 2014 році.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами Едерера, жителі Криму можуть отримати шенгенську візу з два способи.

“Перший – для жителів Криму, які мають проїзні документи, видані там російською владою під час незаконної анексії. Другий спосіб: багато жителів Криму мають український паспорт або можуть його отримати, оскільки Україна, як і раніше, вважає жителів Криму українськими громадянами. І жителі Криму можуть використовувати ці українські небіометричні паспорти”, – зазначив він.

Також  він підкреслив, що ЄС не визнавав і не визнає анексію Криму Росією, а тому російські паспорти, видані в Криму російською окупаційною владою після анексії, не будуть визнаватися і розглядатися при зверненні за шенгенською візою не будуть.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія пішла на видачу російських паспортів на Донбасі нібито через блокаду Києвом людей, які проживають на території окремих районів Донецької та Луганської областей.

Також повідомлялося про те, що Канада не впускатиме жителів окупованого Донбасу, які отримали паспорт громадянина Російської Федерації.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...