ЦВК не побачила трагедії у низькій активності виборців

Більш того, там вважають її "досить високою"

ЦВК не побачила трагедії у низькій активності виборців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Центральному виборчому комітеті (ЦВК) не бачать проблеми у найнижчій явці виборців на позачергових виборах до парламенту за всю історію.

Зокрема заступник голови ЦВК Євген Радченко на брифінгу пояснив цей факт загальносвітовою тенденцією, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

За його словами, явка виборців 21 липня склала 49,8%.

“Хоча для України це незвично низький показник, але треба брати до уваги, по-перше, літній період, по-друге, це все-таки позачергові вибори, які були досить несподіваними для суспільства”, – пояснив він.

За словами Радченка, така явка не є чимось надзвичайним, він нагадав, що на позачергових виборах 2014 року показник був 52,5%, в 2012 році – 57%.

Більш того, глава ЦВК Тетяна Сліпачук заявила, що незважаючи на літній період, “була досить високою активність громадян”.

Нагадаємо, вперше в історії незалежної України партія-переможець виборів “Слуга народу” має шанси сформувати у новій Верховній Раді однопартійну більшість, не залучаючи депутатів-самовисуванців.

А тим часом стало відомо, що результати позачергових виборів до парламенту на закордонних дільницях кардинально відрізняються від результатів всередині країни.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...