Суд Лондона відновив слухання у справі Коломойського і Боголюбова

Колишні власники ПриватБанку можуть втратити 3 мільярди доларів

Суд Лондона відновив слухання у справі Коломойського і Боголюбова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Високий суд Лондона почав розгляд апеляційної скарги ПриватБанку проти Геннадія Боголюбова та Ігоря Коломойського на суму 3 мільярди доларів. Передбачається, що слухання триватиме близько 5 днів.

Loading...

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це джерело, знайоме з ходом справи, повідомило агентству Інтерфакс-Україна. 

За даними джерела, центральним предметом розгляду буде “обґрунтованість відмови першої інстанції в розгляді спору британської юрисдикції і відповідних забезпечувальних заходів”.

На рішення апеляційному суду знадобиться близько двох місяців. У вересні – на початку жовтня очікується відповідь суду. Тим не менш, джерело не виключає, що рішення може бути оголошене і в кінці слухань.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року Високий суд Лондона за позовом ПриватБанку своїм рішенням заарештував всі активи Ігоря Коломойського і його партнера по ПриватБанку Генадія Боголюбова. Коли у своєму позові націоналізований ПриватБанк звинуватив колишніх власників закладу у привласненні та виведенні з України 2 млрд бюджетних коштів, виділених для оздоровлення фінустанови.

А в листопаді 2018 року Високий суд Лондона вирішив, що справу за позовом українського ПриватБанку до його колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова йому не підсудна.

Відразу після цього повідомлення ПриватБанк пообіцяв, що “це судове рішення є тільки першим етапом процесу, і банк планує оскаржити його”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...