У Петербурзі вбили активістку, яка пікетувала за підтримку Сенцова

Останнім часом жінці погрожували вбивством

У Петербурзі вбили активістку, яка пікетувала за підтримку Сенцова
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Санкт-Петербурзі знайшли вбитою громадянську активістку Олену Григор’єву. Жінка була постійною учасницею протестних акцій.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив правозахисник Динар Ідрісов в Facebook

Loading...

Тіло жінки з порізаною спиною, обличчям і слідами удушення виявили 21 липня на Пулковської вулиці. Незабаром був затриманий підозрюваний у вбивстві, порушено кримінальну справу.

За словами правозахисника, останнім часом Григор’євої погрожували вбивством, вона разом з адвокатом зверталася в поліцію, але не отримувала реакції. Ідрісов нагадав, що це не перший випадок загибелі активістів в Петербурзі.

“Останнім часом вона ставала жертвою насильства і їй часто погрожували вбивством. Було ці напади, погрози і тепер вбивство пов’язані з її політичними поглядами, які змінювалися від націоналістичних до праволіберальних і лгбт, з її безсумнівно активною життєвою позицією, характером і стилем поведінки – абсолютно не важливо. У кожної людини є право на життя”, – сказано в повідомленні.

41-річна Олена Григор’єва брала активну участь протестних акцій в Петербурзі. Її затримували під час акцій проти катувань та репресій, замовчування проблем ЛГБТ, пікети на підтримку Олега Сенцова, а також пікеті проти передачі інгушської земель Чечні.

Беда. В Питере снова убили гражданского активиста.Upd.+++Елена Григорьева была похоронена сегодня на деревенском…

Gepostet von Dinar Idrisov am Montag, 22. Juli 2019

Нагадаємо, в російському місті Архангельськ, дві 16-річні дівчини вбили свою однокласницю, тому що вона була занадто привабливою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...