Зеленський підписав указ по Карпатам: подробиці

Документ спрямований на соціально-економічний розвиток регіону

Зеленський підписав указ по Карпатам: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про стимулювання економічного та туристичного розвитку Карпатського регіону.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба голови держави в понеділок, 22 липня.

Loading...

Зазначається, що указ № 543 Про розвиток регіону українських Карпат спрямований на стимулювання соціально-економічного розвитку, підвищення інвестиційної привабливості, розвитку рекреаційного, туристичного та етнокультурного потенціалу регіону українських Карпат.

Повідомляється, що президент зобов’язав Кабінет Міністрів України протягом двох місяців затвердити Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020 – 2022 рр. з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат.

Також, згідно з текстом указу, уряд зобов’язаний передбачати у проектах закону про державний бюджет України на 2020-й і наступні роки видатки, необхідні для реалізації цієї держпрограми.

Указ Президента набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський обіцяє, що корупціонерів почнуть карати тільки після того, як запрацює новий уряд і новий генеральний прокурор.

Також Центральна виборча комісія продовжує публікувати результати позачергових виборів народних виборів — більшість місць у новому парламенті отримує партія «Слуга народу». При цьому в більшості мажоритарних округів також перемогли кандидати від «Слуги народу».

Джерело: Народна Правда
загрузка...