ЗМІ: Британія постачає “золоті візи” світовим топ-корупціонерам

Маючи кругленьку суму будь-хто може стати британцем

ЗМІ: Британія постачає “золоті візи” світовим топ-корупціонерам
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

МВС Великобританії підозрюють у видачі “золотих віз” китайським та російським олігархам.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Sunday Times”, глобальні корупціонери можуть отримати громадянство Великобританії за два мільйони фунтів стерлінгів.

Згідно з розслідуванням, проведеним Sunday Times і Четвертим каналом британського телебачення, Хоум-офіс практично не перевіряє походження грошей тих іноземців, які готові покласти на британський банківський рахунок два мільйони фунтів стерлінгів (2,5 млн доларів).

Юридичні та фінансові консультанти не на камеру хвалилися, що вони легко можуть приховати зв’язки прохача так званої “золотої візи” з оточенням Володимира Путіна, або з китайською армією.

Ці консультанти розповідали, як їм вдалося організувати “золоту візу” члену сім’ї Муаммара Каддафі, сину міністра в уряді Таїланду, який причетний до корупції,  еритрейському чиновнику, який підозрювався в нелегальному продажу зброї Анголі, а також громадянам Ірану та Іраку, чиї бізнеси потрапили під міжнародні санкції.

Дана схема називається “віза для інвесторів”. З 2008 року її володарями стали 11 тисяч осіб, які тим самим отримали право жити у Великобританії та згодом отримати британське громадянство.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Великобританія заявила про рішення виділити 100 тисяч фунтів стерлінгів на формування спеціального суду в Гаазі, який судитиме винних у катастрофі малайзійського боїнга MH17.

Джерело: Народна Правда