Суд дозволив “Ощадбанку” вимагати $1,1 млрд у Росії за Крим

17 липня суд задовольнив заяву "Ощадбанку"

Суд дозволив “Ощадбанку” вимагати $1,1 млрд у Росії за Крим
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У Київському апеляційному суді задовольнили заяву “Ощадбанку” і дозволили стягнути з Мін’юсту РФ понад 1,1 млрд доларів в якості компенсації за експропріацію активів в Криму.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється в ухвалі суду в Єдиному реєстрі.

17 липня суд задовольнив заяву “Ощадбанку” і дав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу (р. Париж, Франція) від 26 листопада 2018 року про стягнення 1,1 млрд доларів з Російської Федерації (в особі Мін’юсту Росії) в якості компенсації за експропріацію активів “Ощадбанку” в Криму.

“Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню”, – йдеться в ухвалі.

Крім цього, Київський апеляційний суд видав виконавчі листи про стягнення з Росії відсотків, що нараховуються з березня 2014 року “Ощадбанком”.

Нагадаємо, Верховний Суд постановою від 2 травня 2018 р. задовольнив касаційну скаргу Ощадбанку на рішення господарського суду Києва від 2 серпня 2017 року і постанову Київського апеляційного господарського суду від 1 листопада 2017 р. в частині скасування відстрочки на 1 рік виконання рішення суду про стягнення з ТОВ «ЕСУ» на користь Ощадбанку понад 960 млн. грн.

Також повідомлялося, що державний «Ощадбанк» починає видавати кредити на придбання установок з виробництва «зеленої» енергії. Про це повідомила прес-служба банку.

Джерело: Народна Правда