В Росії вщент згорів дитячий табір: моторошні фото і відео

Загинуло двоє дітей

В Росії вщент згорів дитячий табір: моторошні фото і відео
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Росії сталася трагедія – загорівся дитячий табір “Холдомі” в Хабаровському краї, загинуло двоє дітей.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ДВхаб.

Вогонь забрав життя двох дівчат 2008 та 2007 років народження. Тіло однієї з них було виявлене на місці пожежі, а другу дівчинку з 90% опіків тіла доставили в лікарню, де вона пізніше померла.

У лікарні із опіками перебувають ще троє дітей, двоє з них – у реанімації, за їх життя борються медики.

“Дітей до нас доставили о третій годині ночі. Вони так сильно кричали, що не було сил це слухати. Зараз наші лікарі знаходяться з ними в реанімації, борються за їх життя … Діти нетранспортабельні, перевозити їх кудись в лікарні Комсомольська-на-Амурі або Хабаровська просто небезпечно”, – розповіла лаборант районної лікарні в селищі Сонячний.

Зазначається, що місткість дитячого табору “Холдомі” – 226 місць, проте в міністерстві освіти повідомили, що було продано 428 путівок в третю зміну. Ймовірно, решту дітей поселили у наметовий табір, де й сталася пожежа.

“Швидше за все, табір встановлено з порушеннями протипожежних норм. На відео проглядається, що намети дуже близько розташовані один до одного. У них могли використовувати і несертифіковане устаткування, питання ще й з наявністю дозволів від різних служб”, – зазначив юрист Михайло Слєпцов.

Названо й попередню причину займання. Один з очевидців розповів, що, ймовірно, загорілися речі, які сушили на тепловій гарматі.

“Пожежа почалася о третій годині ночі в одному з наметів. За словами дівчинки, яка відпочивала в цьому таборі, причиною стало загоряння речей, які сушили на тепловій гарматі (вночі було холодно – опалювали тепловими гарматами). Вогонь моментально охопив всю палатку та моментально перекинувся на інші палатки”, – написав очевидець у мережі.

У Telegram-каналі LIFE SHOT оприлюднили фото та відео трагедії.

В Росії вщент згорів дитячий табір: моторошні фото і відео

В Росії вщент згорів дитячий табір: моторошні фото і відео

 

Нагадаємо, нещодавня пожежа на студії аніме Kyoto Animation в японському Кіото обірвала життя декількох десятків людей.

Джерело: Народна Правда